Bądź sobą, naturalnie!

Zachowaj zdrowy i młody wygląd

w zaledwie 7 minut dziennie

Zaufaj mojemu 8 letniemu doświadczeniu, przekonaj się, jak uzyskać efekt naturalnego botoksu

Kurs automasażu, za który Twoje ciało będzie ci wdzięczne!

Kurs dedykowany
dla kobiet, które:

Chcą opóźnić proces starzenia

Chcą zdrowo wyglądać

Chcą czuć się pewnie

Są zabiegane i nie mają czasu

Chcą zrobić coś dla siebie

Są entuzjastkami naturalnych metod odmładzania

Zrób najlepszy prezent dla siebie i swojej skóry!

Poznaj opinie

Najbardziej podoba mi się to, że drugi podbródek zniknął jak dobrze ustawiłam głowę i szyję. To było super👍dziękuję

Dorota

To, co Pani mówiła, że czuję jak buzia żyje to prawda. W końcu poczułam, że mam mięśnie na twarzy, a nie maskę. Fajne uczucie😊

Agnieszka

Już po pierwszym masażu zobaczyłam uniesione policzki 🙂 A to mi najbardziej pasuje

Kinga

Pani Alicjo, ja jestem już po kilku automasażach. Początkowo zajmowało mi to dużo czasu. Teraz już zapamiętałam kolejność, wykonuję je o wiele szybciej.

Justyna

Mi się podoba to, że ten autolifting tak na szybko można rano zrobić

Renata

Hejo Alicjo, jeśli mam się wyrazić opinię, to mogę powiedzieć że dzięki twojemu kursowi poczułam, że bez wychodzenia z domu dbam o siebie

Agata

Czy będzie kurs tejpowania twarzy? Myślę, że fajnie będzie połączyć ten autolifting z tejpami

Lidia

Dziękuję, kurs ciekawy. Dowiedziałam się jak szybko wykonać masaż.

Beata

Kurs jest prosty w zrozumieniu i praktyce, do usłyszenia 😍😍

Maja

Twoja twarz w Twoich rękach!

Sprawdź, co możesz zyskać!

Poprawa ogólnego wyglądu
i owalu twarzy

Twarz odzyskuje witalność i blask. Automasaż znacznie poprawia ukrwienie oraz detoksykację dzięki udrożnieniu zastojów limfatycznych. Opuchlizna i zasinienia pod oczami minimalizują się. Następuje zniwelowanie drugiego podbródka, uwydatnienie policzków i podniesienie całego owalu twarzy.

Opóźnienie procesów starzenia

Autolifting stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, skóra zagęszcza się i odzyskuje jędrność. Następuje proces spłycania zmarszczek w obrębie twarzy: nosowo-wargowe, palacza, kurze łapki, lwia zmarszczka oraz w obrębie szyi i dekoltu. Dzięki lepszemu ukrwieniu, skóra dotlenia się a krew uzupełnia składniki odżywcze, niezbędne do regeneracji głębokich warstw skóry oraz mięśni.

Wzmocnienie kondycji
włosów i skóry głowy

Odpowiedni masaż głowy powoduje lepsze ukrwienie w tym obszarze. Skutkuje to odżywieniem cebulek włosów, a w efekcie, przyśpieszenie porostu i poprawę kondycji włosów oraz pomoc w leczeniu schorzeń skóry głowy.

Zniwelowanie efektu bruksizmu

Podczas masażu, rozluźniany jest m.in. mięsień żwacz. Odgrywa to główną rolę w walce z bruksizmem. Systematyczna praca na żwaczach może okazać się zbawienna również w procesie leczenia migren.

Poprawa pewności siebie i lepsze samopoczucie

Stymulacja odpowiednich punktów i stref w obrębie twarzy, głęboko oddziałuje na tkanki i wspomaga naturalne procesy regeneracyjne w obrębie całego ciała. Mózg stymulowany jest do wytwarzania endorfin, co ma bezpośredni wpływ na dobrostan psychiczny. Pozytywnie oddziałuje na samopoczucie. Dodatkowo, odblokowane poprzez masaż zastoje energetyczne, doprowadzają do przywrócenia harmonii w organizmie.

Kurs automasażu, za który Twoje ciało będzie Ci wdzięczne!

Co zyskasz dzięki kursowi?

Poczujesz się zadbana

Zyskasz pewność siebie

Będziesz miała wpływ na swój wygląd

Zyskasz kontrolę nad procesem starzenia

Poczujesz radość

Oszczędzisz czas

Kurs automasażu, który Ciebie odmłodzi

Co znajdziesz w kursie?
Poznaj plan działania!

Etap 1 ⭐

Pokażę Tobie jak utrzymać właściwą postawę ciała

Właściwa postawa ciała ma bardzo ważny wpływ na wygląd naszej twarzy, tak naprawdę od tego powinnyśmy zacząć autolifting. Prawidową postawę powinnysmy utrzymywać na codzień, wiem że to trudne ale praktyka czyni mistrza. Spróbuj i sama zobacz efekty.

Etap 2 ⭐

Nauczę Cię jak w jaki sposób uwalniać zastoje limfatyczne

Jedną z głównych przyczyn opuchlizny twarzy, czy drugiego podbródka są zastoje lifmatyczne – można to kontrolować. Poprzez odpowiednią pracę, pozwól limfie na swobodny przepływ.

Etap 3 ⭐

Zaprezentują jak łatwo i szybko
rozgrzać mięśnie dekoltu, szyi, twarzy i głowy

Krew jest nośnikiem wszystkich potrzebnych skórze i mięśniom składników odżywczych. Wspólnie usprawnimy jej przepływ wykonując rozgrzewkę. Nawet najlepszy krem nie zastąpi tego co może zrobić w parę chwil.

Etap 4 ⭐

Przeprowadzę Cię przez cały zestaw
praktycznych ćwiczeń liftingujących

Będziemy pracować na wszystkich mięśniach twarzy. Opracujemy: uszy, czoło, oczy, policzki, usta, żuchwę, brodę etc…

Moduł 5 ⭐

Odpowiem na najważniejsze pytania

Często prowadzę stacjonarne kursy autoliftingu dla grup kobiet. W tej sekcji odpowiem Wam na najważniejsze pytania jakie zadają mi dziewczyny.

Kurs automasażu, który Ciebie odmłodzi

Dalej zastanawiasz się czy warto?

Na pewno wiesz, że istnieje dużo róznych metod odmładzania od chirurgicznej poprzez inne, natrualne zabiegi, choćby te w gabinetach. Decyzję zostawiam Tobie.

Z kursem:

Alicja Gasperowicz

Poznaj mnie

Witam Cię w moim świecie. Nazywam się Alicja Gasperowicz, od 8 lat prowadzę gabinet japońskiego liftingu i refleksologii twarzy. Zajmuję się również prowadzeniem warsztatów z autoliftingu. Jestem tu, żeby być Twoją przewodniczką w drodze do młodszego wyglądu. Nauczę cię, jak w naturalny sposób zminimalizować zmarszczki i poprawić kondycję skóry. Przekonasz się, że odmładzanie nie musi być ani trudne, ani kosztowne. Zadbajmy razem o Twój promienny wygląd i dobre samopoczucie.

Projekt bez nazwy - 2023-08-29T155155.581

Jednorazowa płatnośc

149 zł

Kurs automasażu na miarę Twoich potrzeb

Sprawdź czy ten kurs jest dla Ciebie

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Ten kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Kurs automasażu, który Ciebie odmłodzi

Zachowaj zdrowy i młody wygląd w zaledwie 7 minut dziennie

Podejmij dobrą decyzję dla swojego wyglądu i zdrowia

Kurs automasażu, który Ciebie odmłodzi

Metodę którą chcę Tobie pokazać, opracowałam na podstawie połączenia wybranych technik, które stosuje na sobie oraz klientkach potwierdzających działanie. Moją intencją jest pokazanie Tobie jak w maksymalnie krótkim czasie osiągnąć widoczny efekt.

Z kursem:

599 zł

199 zł

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kurs automasażu, który Ciebie odmłodzi

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi

Masaż w gabinecie wykonywany jest przez profesjonalistę z zastosowaniem specjalistycznych technik. Natomiast nasz kurs uczy automasażu, który możesz wykonywać samodzielnie w domu. Chociaż obie metody mają swoje zalety, automasaż jest świetnym sposobem na codzienną pielęgnację skóry dla zabieganych osób.

Automasaż można wykonywać w dowolnym momencie dnia, jednak najlepsze efekty przynosi rano lub wieczorem przed snem, kiedy skóra jest czysta i gotowa na pielęgnację.

Polecam używanie naturalnych olejków, takich jak olej kokosowy, jojoba lub olejek arganowy. Ważne jest, aby wybierać produkty wysokiej jakości, najlepiej nierafinowane i organiczne.
Jeśli przeszłaś/eś jakiekolwiek zabiegi medycyny estetycznej, zalecamy konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem automasażu. W wielu przypadkach delikatny masaż może być korzystny, ale ważne jest, aby nie narażać się na ryzyko powikłań.
Dla najlepszych efektów zalecam wykonywanie automasażu codziennie. Jednak nawet kilka sesji w tygodniu może przynieść widoczne korzyści.
Efekty mogą być różne w zależności od osoby i skóry. Niektórzy zauważają poprawę po pierwszym zabiegu, inni potrzebują więcej czasu.
Regularny automasaż pomaga w utrzymaniu zdrowego i promieniującego wyglądu skóry. Jeśli kontynuujesz praktykę, efekty mogą utrzymywać się dłużej.
Wiele osób zauważa pozytywne zmiany po kilku tygodniach regularnego masażu. Ważne jest, aby być konsekwentnym i cierpliwym, ponieważ każda skóra reaguje inaczej.

KURS AUTOMASAŻU

“Twoje naturalne piękno jest skarbem” – pozwól sobie na ten luksus