JAPOŃSKI
LIFTING

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

JAPOŃSKI LIFTING

Japoński lifting twarzy jest holistycznym zabiegiem, który bez interwencji skalpela umożliwia modelowanie owalu twarzy oraz niwelowanie zmarszczek. To naturalny botoks, nieinwazyjna metoda, z powodzeniem zastępująca zabiegi chirurgii estetycznej. Japoński lifting polega na stymulacji punktów i obszarów refleksologicznych, układu limfatycznego oraz głębokiej manualnej pracy na mięśniach twarzy.

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

Połączenie tych kilku technik powoduje

Efekty Wizualne

Efekty Zdrowotne

Przeciwskazania

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

JAPOŃSKI LIFTING - Dyplom Międzynarodowego Instytutu Lone Sorensen

Posiadam dyplom, który uprawnia mnie do wykonywania japońskiego liftingu twarzy. Jest to unikalna, holistyczna metoda, która bez interwencji skalpela umożliwia modelowanie owalu twarzy oraz niwelowanie zmarszczek. Poprzez manualną pracę na twarzy poprawia stan skóry, a dzięki zastosowaniu refleksologii wpływa dobroczynnie na cały organizm stymulując i równoważąc pracę wszystkich narządów wewnętrznych.

Japoński lifting jest połączeniem medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych na twarzy związanych z meridianami, stref odruchowych na twarzy z Ameryki Południowej, Wietnamu oraz japońskiej procedury stymulacji układu limfatycznego. Bardzo głęboka stymulacja mięśni już po pierwszym zabiegu w widoczny sposób poprawia kondycję twarzy. Pobudzone do pracy mięśnie powodują efekt liftingu, skóra staje się jędrna, zmarszczki są wygładzone, przez co twarz wygląda młodziej i radośniej.

Zabieg polecany jest wszystkim, którzy chcą mieć zdrową i zadbaną twarz oraz cieszyć się młodym wyglądem.

Odkryj Swoje Naturalne Piękno

Mój gabinet:

Starowiejska 54/4 Gdynia

Numer kontaktowy

+48 602 637 096

Mail

terapia.twarzy@gmail.com

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

Skontaktuj się ze mną