Masaż Kobido

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć całkowitą relaksującą sesję połączoną ze spektakularnym efektem liftingu twarzy. Jest idealny dla tych, którzy cierpią z powodu migreny, zapewniając odpoczynek i relaks, dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem, ponieważ dodatkowo relaksuje mięśnie okolic oczu. Kobido jest również korzystne dla osób cierpiących na bruksizm – zmniejsza skutki napięć w obszarze szczękowo-twarzowym

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

Dzięki technikom Kobido można naturalnie i z biegiem czasu uzyskać

Efekty Wizualne

Efekty Zdrowotne

Przeciwwskazania

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

niepowtarzalna forma sztuki masażu „starożytna droga do piękna„

To rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej,znanym jako „anma” – w dosłownym tłumaczeniu naciskanie i pocieranie.

Importowany do Japonii około XVI wieku naszej ery.

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie.Według legendy, rytuał tego masażu był wynikiem walki między dwoma mistrzami Anma. Po konkurencji masażu, który trwał przez kilka miesięcy bez rozstrzygnięcia,zwycięscy dwaj nauczyciele postanowili zjednoczyć swoje talent aby utworzyć nową technikę masażu twarzy Kobido. Przez następnych kilka stulecie tylko rodzina cesarska włączała ją do swoich zwyczajów i cieszyła się wyjątkowymi korzyściami.

Większość metod masażu twarzy działa na powierzchni naszej skóry. Kobido, poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni.

To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy.

Jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców.Szybkość, z jaka terapeuta wykonuje masaż i wszystkie etapy,zmierza do pracy w różnych aspektach. Kiedy ruch jest powolny klient ma się zrelaksować. Intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.

Masaż Kobido nigdy nie powinien powodować bólu,chociaż specjalistyczne techniki, czyli szybkie dłonie „latające” nad twarzą klienta z dużą prędkością odczuwane są na pograniczu bodźca bólowego. Celem japońskiego masażu twarzy i wykonywanych technik jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i pracy na punktach akupresury,aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy,mięśniach twarzy i powiązanym ciele. Na przykładzie techniki wibracyjnej, która wykonywana jest z szybkim drżeniem rąk i palców i powszechnie stosowana w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego uwalniania toksyn z układu chłonnego. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego liftingu

Odkryj Swoje Naturalne Piękno

Mój gabinet:

Starowiejska 54/4 Gdynia

Numer kontaktowy

+48 602 637 096

Mail

terapia.twarzy@gmail.com

Alicja Gasperowicz - Lifting i terapie twarzy

Skontaktuj się ze mną